top of page

Ahoj

Jmenuji se Jiří Manilo 

Ph.D. v oblasti tělesné výchovy a fyzické rehabilitace,  – absolvent studia v doktorském studijním oboru Kinantropologie, magistr v oblasti vzdělávání ve zdravotnických oborech – přednášíl jsem na katedře lidského zdraví a fyzické rehabilitace, působím jako senzibil-praktik (specialista v oblasti masérství a alternativní medicíny), fyzioterapeut a masér ve zdravotnictví, více než 28 let praxe.

  • Facebook
  • Instagram

O mně

My Story

        V roce 1995 jsem absolvoval kompletní kurz v rámci programu řízeného meditativního autotréningu a masáže a získal kvalifikaci senzibila-praktika a maséra.

       Od začátku své činnosti, která trvá již 28 let, jsem díky masážím poskytl kvalitní pomoc mnoha lidem, kteří se chtěli zbavit bolesti a přestat trpět následky fyzických úrazů - od seniorů a dětí až po nastávající maminky a začínající sportovce.

       Kromě masáží jsem se věnoval také fotbalu a jako rozhodčí asistoval při fotbalových utkáních. Následkem vysoké fyzické zátěže během dlouholeté práce fotbalového rozhodčího mě začala hodně bolet kolena, v roce 2012 mi přestala fungovat jedna noha a skončil jsem na invalidním vozíku. Hledal jsem úlevu konzultacemi se špičkovými zdravotníky, ale marně, a nakonec jsem se od nich dověděl, že je nutné zraněnou nohu amputovat.

Po šesti měsících hledání jsem se rozhodl pro rehabilitační kurz chiropraxe, který zahrnoval masáže.  Můj problém byl nakonec správně diagnostikován a rychle jsem se uzdravil, což mi umožnilo začít po několika měsících normálně chodit a navždy zapomenout na invalidní vozík. Tento silný zážitek na mě hluboce zapůsobil.  Po mnoho let jsem vášnivým zastáncem chiropraxe,  a tak jsem se v této oblasti také do hloubky proškolil:

       V roce 2015 jsem absolvoval kurz terapeutické masáže a akupresury se základy reflexní terapie a osteopatie a v roce 2016 jsem absolvoval vysokou školu ve studiu oboru "Fyzická rehabilitace".  V roce 2021 jsem na Dexter Academy v Praze absolvoval kurz Breussova masáž a v červnu 2022 certifikovaný kurz Zdravotní masér na anatomických základech.

bottom of page